حس تنوع طلبی من

مطمئنم اگر خواننده اینجا بوده باشید در این مدت مدید ! متوجه تنوع طلبی من شده اید ولی محض خالی نبودن عریضه از یک طرف و نبود حوصله برای پابلیک پست های اجتماعی از آن یکی طرف ! شما را با نمونه ای از تنوع طلبی ام آشنا خواهم کرد در این پست .

 خواهشا برای چند دقیقه چشمها را ببندید و یک دختر شانزده ساله دبیرستانی را تصور کنید ، لطفا زیاده روی نکنید تا کار به جاهای باریک نکشد!  تصور کنید که ایشان امروز قرار ملاقاتی دارند با یک جنتلمن و از قضا قرار اول هم هست ، خدا بخیر کند یا نکند مهم نیست چون ما به آنجای داستان نخواهیم رسید فقط قصدم اینست که حال و هوای دخترک را مجسم کنید که چه استرسی برای نوع پوشش دارد تا یک وقتی بند را آب ندهد !

اگر ناراحت نمی شوید! چشمهایتان را باز کنید تا برویم سراغ اصل قضیه . امروز صبح که از خواب ناز بیدار شدم دقیقا حس آن دخترک را داشتم با این تفاوت که نه خبری از جنتلوُمن قصه بود و نه از دِیت اول و استرسش ، فقط احساسم مثل دخترک بود انگار که باید امروز متفاوت تر از دیروز باشم و ظاهرم را نونَوارتر بکنم ( توجه دارید که قبلا نونوار بوده ! )

در همین راستا شروع کردم به زیر رو کردن کمد لباسهایم و سِت کردن تک تک آنها با همدیگر بعد از اینکه برای این کار چیزی حدود چهل و پنج دقیقه از وقتم را اختصاص دادم نتیجه اش همان شد که اهل خانه از تعجب شاخ در آوردند ، بله درست حدس زدید بعد از آن همه کشمکش دوباره لباسهای روز قبل را بدون هیچ کم و کاستی پوشیدم و راهی شدم . حتی اگر شما به روی خودتان نیاورده باشید ، من کشته مرده این حس تنوع طلبی ام هستم !!!

 

/ 17 نظر / 27 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کاغذ کاهی(نازگل)

دختر 16 ساله که با یه جنتلمن قرار نمیذاره ! اون فقط یه پسر 17/18 ساله رو میبینه و ....[چشمک] یعنی تو 45 دقیقه گشتی و به نتیجه نرسیدی ؟؟ بعد میگن خانوما اینجورین و باید منتظر بشه آدم تا حاضر بشن ...

یک غریبه

دختر 16 ساله / قرار/ 45 دقیقه زمان / همون لباسهای دیروزی خوب یه جورایی به هم ربط دادید واقعا خسته نباشید جالب بود[گل]

دگرانديش همه جانبه

آخ، عجيب روي مخه اين كه كلي وقت مي زاري و همه ي لباس هات و با هم ست مي زني و آخر، زرت همون ديروزي رو مي پوشي و مي ري... ها !

ایده پردازی جالبی بود

za

یزید چشممو میبندم نمیتونم بقیه مطالبو بخونم؟

یه مهندس

خیلی عالی بود. کاملاً درک میکنم. من هم همین مشکل رو دارم[ابرو]

پانته آ

ببین تنوع طلبی منم زیاده. میشه لطفا یه پست جدید بذاری؟ [من نبودم]

نیلوفر

این حس تنوع طلبی شما ، اگه به همین منوال پیش بره ، باید بگم زمانی ارزش واقعی خودش رو پیدا میکنه که متاهل شده باشین و بعدش هر زمان که افکار پلید به سراغتون اومد ، با یه کم بالا پایین کردن به این نتیجه برسین که بخت ، همون بخت اوله ... باقی همه فسانه ست .... البته این امر در مورد آقایون بعید به نظر میرسه ؛ کما اینکه خود شما هم از دو پست قبلتر تا دو پست بعدتر ، از فکر دختران تپل شکم گنده انصراف دادید و به دلبرکان باربی مانند رسیدید[شوخی] طنز نویسی شما و طبع طنازتون مورد پسند اینجانب قرار گرفت [دست] موفق باشید