هوو

همیشه به اینهایی که دو تا گوشی دارند حسودیم شده ، حالا نه به خاطر اینکه یک چیز ! اضافی دارند ها نه ، چون در اینصورت این حسودی نباید شامل حال بانوان ! می شد ، ولی اینطور نیست . وقتی این ها را می بینم روی سرم یک علامت سوال گنده نقش می بندد از همانهایی که اگر غافل شوی هیکلت را روزنامه ای میکند ! بعلاوه چهره شیطانی طرف مقابل که گاها هم شطرنجی می شود .

علاقه زیادی به جواب دادن شماره های ناشناس ندارم ، نمیدانم این بار اصرار عجیب طرف مقابل که هر روز زنگ میزد باعث شد جواب بدهم یا شماره اش که خیلی آشنا میزد . البته هرچه که باشد نتیجه اش برق گرفتگی با باتری قلمی بود ! حاج خانومی پشت خط اصرار داشت که سیم کارتی که دارد هشت رقمش با سیم کارت فعلی من یکیست ( به زیر شلوار گُل گُلی دختر همسایه ) چهارتای آخرش و چهار تای اولش ( به خدا این یکی دیگر طبیعیست ) ، بهش گفتم همین یکی هم از سرم زیاد است لازمش داری می فروشم پایین تر از قیمت بازار !!!

زمانی که سیم کارت ها ثبت نامی بود یکی ثبت نام کردم حساب کتاب کردم تا دو سال بعد که اسمم از قرعه کشی در می آید گوشی هم می خرم . یکبار در عمر گُهربارم شانس آوردم نتیجه اش این شد که همان اولویت اول اسمم درآمد و سیم کارت دار شدم با یک شماره رُند که آن موقع برای خودش کلاسی داشت در حد لکسوس ( هم خودش هم رُند بودنش ) .

سال پیش همینطوری توی موبایل فروشی یک سیم کارتی افتاده بود روی میز که دیدم شمارش کپی سیم کارت خودم هست خریدمش اما باور کنید تا الان یک مسیج هم ازش نزده ام تازه یک بار هم گم شد مجبور شدم چهار تومن خرجش کنم ( آش نخورده و این چیزها ! ) ، غیر از این مورد دیگر برایش هوو نیاوردم ( چه دولتی اش باشد چه ایرانسلی اش )

اصلا من فلسفه دو سیم کارتی بودن را هنوز نفهیدم ، باور بکنید یا نه با این سیم کارت همه کاری کرده ام !!! از مزاحمت ناموسی بگیر برو تا آخرش ولی آب از آب تکان نخورده . قبل از اینکه برسید آخرش عرض کنم کار خاصی نمی شود با سیم کارت کرد !!! حتی در کهریزک هم !

/ 7 نظر / 22 بازدید
مانون

دقيقــــا...منم هيچوقت نتونستم كنار بيام با دو سيم كارت داشتن و دو تا گوشي داشتن و گوشي دو سيم كارته داشتن و اينها... همون يكيش هم از سرمان زياد است والا!

خورشید

سلام ما هم به همچنین ، همین یکی هم 90 درصد مواقع یا سایلنت است یا خاموش ! به نظرم تلفن همراه جز در مواقع ضروری مزاحمی بیش نیست ...

پانته آ

قصه اش اینه که یکیش رو میذاری فقط برای دوستایی که نمی خوای هر دیقه در دسترسشون باشی. وقتی کار داری میذاری توی کیفت و میری پی کارت. دیگه مطمئنی که وقتی میری توی یه جلسه کاری و موبایلدت هی صدای ویبره میده، احتمالا یکی از محل کارته یا خونواده ات که باهات کار واجب داره.

کاغذ کاهی(نازگل)

من هم چند ماهیه دو سیم کارته شدم ... هنوز نمیدونم خوبه یا بد ... اما کللن اون خط اصلی برام حکم اموال موروثی داره و یه جورایی مثل عقد دائم میمونه ! اما این ایرانسل بدبخت عین عقد موقته ! یه جورایی احساس تعلق بهش نمیکنم ... شاید به قول تو هیچ فرقی نمیکنه و مسئله فقط روانیه ... نه واقعی !

محبوبه

یعنی سیم کارتتو فروختی؟؟؟ چقد؟؟[نیشخند] به منم از این پیشنهادا شد طرفم یه ترکه با لهجه غلیظ از ولایته مسیج انگلیسی نمی فهمه یعنی در این حدا!!! من هی می گفتم یه 10 میلیون هی نمی فهمید[خنده] اما من سیم کارتمو دوس دارم نمی دم

دخترک زبون دراز

من هم دوتاسیم کارت دارم خوبه به خصوص اگه شماره دوتا خط رو همه نداشته باشند گاهی اوقات هم لازم داری هم می خوای از دست بعضیا راحت باشی اون وقت سیم کارته به کارت میاد...

هيوا(فرياد زير آب)

گور بابا ايرانسل كه همه چيو قاطي پاتي كرده به هم. معلوم نيست چي به چيه. كي شمارش چنده؟ چند تا خط داره؟ و...